SLUŽBY

NOVINKA - Nákup zánovního vozu se zárukou

1 Kč

Skenujeme nyní pravidelně trh se zánovními vozy českého původu, převážně z koncernu VW (Škoda, VW, Audi, Seat), kde jsme schopni nabídnout 1-4 roky staré vozidlo po 1. majiteli včetně tovární záruky. Aktuální nabídka dle Vašich požadavků.

Koupíme auto s Vámi

800 Kč

Ocenili byste asistenci při koupi či prodeji vozu? Potřebujete zkontrolovat kupní smlouvu, zjistit zda je cena přiměřená nebo zkrátka chcete mít někoho po ruce, pro lepší vyjednávání s protistranou? Chcete vůz dovézt ze zahraničí a zařídit přihlašovací formality? Obraťte se na nás! Pokud nejste z Prahy, nebráníme se komunikaci online skrze audiovizuální pomůcky, loni jsme takto zrealizovali několik úspěšných nákupů.

Kontrola vozu mechanikem

1.200 Kč

Kupujete ojeté auto a nejste si jistí jeho stavem? Proč si pro klid duše nenecháte vůz proklepnout profesionálním automechanikem? Součástí je fyzická prohlídka vozu, napojení na diagnostiku a testovací jízda. Platí zatím pouze pro území hl. města Prahy, mimo Prahu dle individuálni dohody.

Pomoc se zadáním inzerátu

500 Kč

Nevíte si rady, jak vyplnit inzerát, abyste poskytli potenciálnímu kupujícímu co nejvěrnější obrázek o Vašem automobilu? Obraťte se na nás a my to za Vás vyřešíme a umístíme ho na nejlepší online servery s auty. Platí pro celou ČR.

Profesionální nafocení vozu

600 Kč

Nemáte po ruce fotoaparát? Nejste si jistí, jak by měly fotky u inzerátu vypadat? Přijedeme a vše zařídíme! Pomůžeme vám pořídit fotografie, které zachytí vše důležité a Váš inzerát zatraktivní. Platí pouze pro území hl. města Prahy.

Odhad ceny vozu

500 Kč

Nejste si jistí, za jakou cenu Váš vůz prodat? Pomůžeme Vám určit jeho přibližnou tržní i výkupní cenu! Platí pro celou ČR.

Please reload